Image
Image
ZAMEK DUBIECKO

W zamku w Dubiecku urodził się Ignacy Krasicki, przez kilka lat swojego życia mieszkał tam też Aleksander Fredro. Teraz jednak to miejsce jest znane nie z komedii, ale z wyśmienitego jedzenia i wspaniałych okoliczności przyrody.

W Dubiecku wykonywaliśmy kompleksową obsługę fotograficzną – tworzono nową stronę internetową i potrzebne były zdjęcia budynków, wnętrz, kadry oraz jedzenia. Realizacja zajęła kilka dni i jedną noc.

Zamek w Dubiecku w kronikach historycznych został wspomniany pierwszy raz w XIV w. Między tamtym okresem a dniem dzisiejszym, zamek został dwa razy przebudowany oraz raz spalony. Mierzyliśmy się więc z długą historią. Zaczęliśmy od fotografii fasady oraz wnętrz zamku, oraz pokoi w hotelu, który jest już współczesnym budynkiem.

Image
Image
Image
Image
Image
SESJE WIZERUNKOWE

Zdjęcia kadry sprawiają, że gość który przybędzie na miejsce nawet pierwszy raz, od razu widzi znajomą, przyjacielską twarz. Już od progu czuje się jakby wracał po raz kolejny w to miejsce. Także podczas rozmowy telefonicznej, możemy sobie bez problemu wyobrazić osobę z którą rozmawiamy. Zależało nam na tym żeby przedstawić pracujące tam osoby w ich naturalnym otoczeniu. Dzięki czemu czuły się one bardziej swobodnie i wyglądają na bardziej wiarygodne.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ZDJĘCIA POTRAW

Zdjęcie jedzenia to była wisienka na torcie całego przedsięwzięcia – po wykonaniu zdjęć, posiłki znikały z talerzy z czego – tak sobie wmawialiśmy – na kuchni ludzie byli zadowoleni, bo oszczędzaliśmy im pracy. Często przedłużaliśmy swój pobyt, tylko po to żeby załapać się jeszcze na obiad albo kolację, bo…Janusz jest wspaniałym kucharzem i nas rozpieszczał. Oraz motywował do tego żeby we własnym domowym zaciszu poeksperymentować z potrawami, które sami wykonujemy. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image