Fotografia wnętrz

Prawidłowe wyeksponowanie wnętrza, właściwy styl zdjęcia, czy dostrzeżenie tego, co najważniejsze, to tylko niektóre aspekty, na które należy zwrócić uwagę fotografując restaurację lub pokoje hotelowe. Przedstawiamy ogólnie wnętrze, ale także skupiamy się na detalach, które tak naprawdę budują charakter miejsca.

W zależności od oczekiwanego efektu, proponujemy naszym Klientom dwa rodzaje sesji: standardową oraz kreatywną.

Przy wszystkich sesjach pracujemy z taką samą dokładnością oraz starannością. Przy sesjach kreatywnych aranżujemy nie tylko przedmioty, które są dostępne na miejscu, ale także wykorzystujemy elementy wniesione na plan zdjęciowy. W większości wypadków aranżujemy również oświetlenie, nadając pomieszczeniu odpowiedni klimat. Przed sesją właściwą wykonujemy zdjęcia próbne i konsultujemy z Klientem, czy jest to efekt którego oczekuje. Po wykonaniu zdjęć, potrzebujemy kilku dni na postprodukcję.

Udzielamy wszelkich porad jak się przygotować pomieszczenia do zdjęć, a do projektu przydzielamy osobę, które będzie się Państwem opiekowała i z którą można się kontaktować w razie jakichkolwiek pytań.

Masz wnętrza do sfotografowania?