Reportaż

Event jest zwieńczeniem wielu dni ciężkiej pracy całej ekipy ludzi. Oglądane później zdjęcia, pozwolą cieszyć się dłużej z efektów pracy, a przede wszystkim są dowodem na jej rzetelne wykonanie. Dobrze pokazana realizacja zlecenia pozwala zdobyć nowych klientów, pokazać jak zgrany, profesjonalny i kreatywny jest zespół firmy i uwypuklić nieszablonowe, kreatywne pomysły.

Zdjęcia odgrywają w dzisiejszych czasach zdecydowanie większą rolę w procesie komunikacji – dotyczy to w równym stopniu pojedynczych osób jak i globalnych korporacji. Ważniejsze od tego, na jakie potrzeby się je tworzy, jest tylko to, jaka jest ich jakość. Z całą pewnością warto o nią zadbać. Jesteśmy tego świadomi, dlatego wykonujemy dokumentację fotograficzną na wysokim poziomie, mając na uwadze istotne dla Państwa szczegóły.

Oferujemy fotograficzną obsługę eventów, w tym także dużych i kilkudniowych, w których wymagana jest obecność więcej niż jednego fotografa. Cały event możemy też uwiecznić za pomocą drona – niepowtarzalne ujęcia z góry można wykorzystać przy filmie z wydarzenia; który zresztą możemy Państwu zrealizować.

Wiemy, że często potrzebują Państwo kilku zdjęć już w dniu wydarzenia. Dlatego staramy się, żeby terminy oddania zdjęć, spełniły Państwa wymagania. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możemy do 5 godzin od czasu zakończenia eventu przesłać Państwu do 20 zdjęć. W cenie otrzymują państwo brandowaną galerię internetową, z możliwością pobrania wszystkich zdjęć przez gości galerii. Zdjęcia dla Państwa wygody oddajemy w kilku formatach – w tym zdjęcia wyostrzone o zoptymalizowanej wielkości, których można użyć natychmiast w publikacjach internetowych.