KONTAKT, O MNIE

Nazywam się Michał Schabowski i od 5 lat, wraz z grupą osób które mi pomagają, realizuje projekty swoje oraz swoich klientów. Staram się przy tym zwracać uwagę na estetykę obrazu oraz nastrój budowany poprzez właściwą percepcję kadru oraz światło. Posprocessing również buduje finalny obraz, dlatego zaawansowana obróbka jest nieodłącznym elementem całego procesu. Podczas preprodukcji pomagam w określeniu potrzeb, optymalizacji kosztów, w sprawach formalnych oraz z organizacją sesji tak, aby jak najmniej wpływa ona na pracę w organizacji klienta. Pracowałem dla takich firm jak Intel, Lufthansa, Citroen, Pratt & Whitney, Leroy Merlin, PZL Mielec, Vichy. Doświadczenie zdobyte podczas dziesiątek sesji oraz pracy na wielu planach filmowych, zapewnia mi doświadczenie, które na pewno przyda się przy realizacji Twojego projektu. 


portret – michal

Chcesz odmienić wizerunek swojej marki, wzbogacić ofertę lub dobrze zaprezentować się przed kontrahentami? Zapraszam do kontaktu – mailowo lub telefonicznie. Jestem dostępny od godziny 8 do 17, od poniedziałku do piątku. 
Pracuje głównie w Rzeszowie, Krakowie, Warszawie, ale jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce, aby zrealizować Twój projekt.


507 111 369 – Michał Schabowski

michal.schabowski@canzan.pl

35-105 Rzeszów, Boya - Żeleńskiego 25