Portret biznesowy

Swoim Klientom oferujemy kilka rodzajów sesji wizerunkowych, ale tak naprawdę to nie staramy się ograniczać naszej wyobraźni żadnymi szablonami. Sesje dzielimy na indywidualne, grupowe oraz scenki aranżowane.

Sesje indywidualne trwają do dwóch godzin, poprzedzone są one make-upem. Podczas tych dwóch godzin, staramy się wykonać 5 odrębnych ujęć fotografowanej osoby, tak aby wykonany przez nas portret biznesowy mógł być użyty na stronach internetowych, w raportach rocznych, publikacjach webowych i prasowych czy mediach społecznościowych.

Sesje grupowe przedstawiają większą grupę ludzi pracujących w organizacji. Trwa ona od czterech do ośmiu godzin, w zależności od ilości pozujących osób oraz od finalnej ilości ujęć. Przed sesją wykonywany jest make-up. Przy scenkach aranżowanych, nie skupiamy się na pojedynczych osobach, ale ukazujemy pozytywną atmosferę i współpracę w zespole. Przedstawiamy pewne sytuacje w kontekście otoczenia biurowego. Przy takich zdjęciach z reguły biorą udział pracownicy firmy, ponieważ osiągnięcie efektu „taniego zdjęcia stockowego” jest niepożądane.

Profesjonalne, wykonane na zamówienie zdjęcia, są świetnym materiałem marketingowym i budują wiarygodny wizerunek firmy. Zdjęcia wykonujemy w otoczeniu biurowym, w plenerze lub na tłach studyjnych, które możemy rozstawić np. w sali konferencyjnej.

Przed sesją udzielamy wszelkich porad jak się przygotować do wykonania portretu biznesowego, a do projektu przydzielamy osobę, które będzie się Państwem opiekowała i z którą można się kontaktować w razie jakichkolwiek pytań.